Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Żłobek Miejski w Węgrowie

Zadzwoń do nas +48 25 308 11 88

Adaptacja w żłobku

2022-08-19 16:49:05

Drodzy Rodzice,

już niedługo ruszamy z adaptacją dla naszych nowych podopiecznych.

Prosimy zapoznać się z harmonogramem adaptacji, odnaleźć swoje dziecko w odpowiedniej grupie na liście i cieszyć się tym czasem, który nadchodzi. Na adaptację prosimy zabrać pieluszkę na zmianę i kapciuszki dla dziecka. Oprócz tego można podczas adaptacji przynieść już wyprawkę, o której informowaliśmy w lipcu.

Można dziecko przygotowywać do żłobka opowiadając mu, że pozna nowe dzieci, nowe ciocie i nowe miejsce, a jeśli bylibyście Państwo w nadchodzącym czasie gdzieś tu w pobliżu żłobka, można pokazać budynek, po to, aby ten strach przed nowym był jak najmniejszy.

Bardzo ważne jest, abyście Państwo uczestniczyli w adaptacji każdego dnia. To tylko i aż 5 spotkań, podczas których chcemy, aby wasza pociecha poczuła się z nami dobrze i bezpiecznie. To też czas dla was, abyście poznali nas, zadawali pytania, byśmy mogli wspólnie zbudować zaufanie i dobrą komunikację.

Prosimy też zwrócić uwagę na terminy zebrań z rodzicami. To bardzo istotne, abyście byli na tych spotkaniach. Zarezerwujcie sobie czas.

Do zobaczenia w przyszłym tygodniu w żłobku.

 

 

Pliki do pobrania

Kontakt

Budynek Żłobka

Menu


logo

 Żłobek Miejski w Węgrowie

 czynny pon.-pt. 06:40 - 16:30

 

     ul. Szamoty 33, 07-100 Węgrów

    +48 25 308 11 88

     sekretariat@zlobek.wegrow.com.pl

 

        

 

logo