Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Żłobek Miejski w Węgrowie

Zadzwoń do nas +48 25 308 11 88

Sensoplastyka®

Sensoplastyka® to marka zajęć rozwojowych dla dzieci w wieku od 0 do 100lat.

Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka® opierają się wyłącznie na wykorzystaniu bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i starszych dzieci.

Nadrzędnym celem marki Sensoplastyka® jest konstruktywne wspieranie rozwoju kompetencji intra- i inter-personalnych uczestników zajęć.
Dzieci podczas zajęć Sensoplastyka® rozwijają te kompetencje, które są im realnie niezbędne w życiu - czyli między innymi: samoświadomość, decyzyjność, współpraca, kreatywność, konsekwencja i elastyczność w działaniu, silna motywacja wewnętrzna, autorefleksyjność, aktywność, innowacyjność, wiara we własne możliwości.

Rolą osoby prowadzącej zajęcia jest wspieranie w konstruktywnym doświadczaniu tej przestrzeni. Sensoplastyka® to czas dla dzieci i ich kreatywnych pomysłów, zabawy, współpracy, doświadczania sensorycznego.

Zajęcia Sensoplastyka® w Żłobku Miejskim w Węgrowie prowadzi:

  • certyfikowany Trener 1 stopnia: Monika Skibniewska

 

Kontakt

Budynek Żłobka

Menu


logo

 Żłobek Miejski w Węgrowie

 czynny pon.-pt. 06:40 - 16:30

 

     ul. Szamoty 33, 07-100 Węgrów

    +48 25 308 11 88

     sekretariat@zlobek.wegrow.com.pl

 

        

 

logo