Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Żłobek Miejski w Węgrowie

Zadzwoń do nas +48 25 308 11 88

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności


Żłobek Miejski w Węgrowie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. 

Deklaracja dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Żłobka Miejskiego w Węgrowie.

Data publikacji strony internetowej: 2019-06-01

Data ostatniej istotnej aktualizacji:2021-06-10

Informacje o dostępności cyfrowej

Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej.

Niedostępne elementy i treści:

  • przy powiększeniu strony do 200% widok dla menu głównego zmienia się, po wybraniu menu głównego klawiszem TAB nie wyróżnia się on w żaden sposób,
  • treści otwierają się w nowym oknie/ zakładce przeglądarki i nie ma o tym wcześniej informacji,
  • nie ma mapy strony.

Oświadczenie sporządzono dnia: 2021-06-10

Ostatnią aktualizację deklaracji dostępności sporządzono dnia: 2021-06-10

Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.

Na stronie używane są standardowe skróty klawiszowe.

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

Aby uzyskać informacje w innej formie niż prezentowana na stronie internetowej, prosimy o kontakt i podanie poniższych danych:
  • adres internetowy strony, na której jest niedostępna treść,
  • imię i nazwisko,
  • dane kontaktowe: e-mail i/lub nr telefonu
  • informacje, jaki sposób przekazania treści byłby najwygodniejszy.

W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt. Osobą kontaktową jest Elwira Rutkowska, sekretariat@zlobek.wegrow.com.pl. Kontaktować się można także dzwoniąc na numer telefonu 25 308 11 88. Tą samą drogą można składać wnioski o udostępnienie informacji niedostępnej oraz składać żądania zapewnienia dostępności.

Żłobek Miejski w Węgrowie na zgłoszenie odpowie najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu 7 dni od jego otrzymania. Jeśli potrzeba będzie więcej czasu, wysłana zostanie informacja o wydłużeniu terminu odpowiedzi, który nie przekroczy 2 miesięcy.

Jeśli zapewnienie dostępności cyfrowej nie jest możliwe, Żłobek Miejski w Węgrowie może zaproponować alternatywny sposób dostępu do informacji. W przypadku, gdy podmiot publiczny odmówi realizacji żądania zapewnienia dostępności lub alternatywnego sposobu dostępu do informacji, wnoszący żądanie może złożyć skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich

Dostępność architektoniczna

Budynek Żłobka Miejskiego w Węgrowie zlokalizowany jest w Węgrowie przy ul. Szamoty 33. Wjazd na parking Żłobka znajduje się od ulicy Szerokiej zaraz przy rondzie. Żłobek dysponuje dużym parkingiem z wieloma miejscami do parkowania oraz z dwoma miejscami dla uprzywilejowanych/niepełnosprawnych. Miejsca te są położone najbliżej wejścia do budynku.

Wejście do budynku posiada podjazd dla wózków. W budynku znajduje się WC dla osób niepełnosprawnych. WC jest zlokalizowane przy wejściu głównym do Żłobka.

Żłobek Miejski zlokalizowany jest na parterze budynku w związku z czym wszystkie pomieszczenia są dostępne dla osób niepełnosprawnych. Szerokość korytarzy Żłobka przekracza 2 metry.

Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem.

W budynku nie ma pętli indukcyjnych.

Brak możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego na miejscu lub online.

Kontakt

Budynek Żłobka

Menu


logo

 Żłobek Miejski w Węgrowie

 czynny pon.-pt. 06:40 - 16:30

 

     ul. Szamoty 33, 07-100 Węgrów

    +48 25 308 11 88

     sekretariat@zlobek.wegrow.com.pl

 

        

 

logo