Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Żłobek Miejski w Węgrowie

Zadzwoń do nas +48 25 308 11 88

Komunikat i dokumenty

3.07.2020 r.

Szanowni Rodzice,

informuję, że możemy zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 2 lipca 2020 r. przyjąć z powrotem wszystkie dzieci, które chcą do nas wrócić  po czasowym zamknięciu Żłobka.  Proszę skontaktować się w tej sprawie ze Żłobkiem w celu ustalenia szczegółów.

Przypominam, że rodzicowi dziecka, które nie pójdzie do Żłobka przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy (na razie do 12 lipca 2020 r.).

Proszę o zapoznanie się z dokumentami funkcjonowania Żłobka Miejskiego w Węgrowie od dnia 3 lipca (pliki poniżej). Wszyscy rodzice dzieci uczęszczających do Żłobka zobowiązani są do zapoznania się z nimi i przestrzegania ich.

Szanowni Rodzice,

podejmując dezycję o korzystaniu przez dziecko z opieki w Żłobku w okresie epidemii, musicie uwzględnić, że podczas przebywania dziecka na terenie Żłobka, pomimo stosowanych w placówce procedur bezpieczeństwa i podstępowania oraz stosowania środków ochronnych, może dojść do zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, a także przeniesienia zakażenia na inne osoby, w tym członków najbliższej rodziny.

Jednocześnie zapewniam, że zrobimy wszystko, aby taka sytuacja nie miała miejsca.

 

WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI, które BĘDĄ CHODZIĆ DO ŻŁOBKA  W OKRESIE EPIDEMII:

 1. Proszę zapoznać się z Zasadami funkcjonowania Żłobka Miejskiego w Węgrowie w okresie ogłoszonego stanu epidemii w związku z zagrożeniem zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2, a w szczególności z zasadami dla RODZICÓW (plik poniżej),
 2. Proszę pobrać i podpisać oświadczenie. Należy dostarczyć je najpóźniej w pierwszym dniu pobytu dziecka w Żłobku. Bez tego oświadczenia nie przyjmiemy dziecka do Żłobka.
 3. Jeśli chcą państwo upoważnić kogoś innego niż do tej pory do odbioru dziecka ze Żłobka, proszę pobrać i wypełnić upoważnienie do odbioru dziecka.
 4. Proszę pamiętać, aby pierwszego dnia pobytu dziecka w Żłobku dostarczyć pościel, kapcie i ubranka na zmianę (w torebce foliowej położyć na górną półkę szafki).
 5. Proszę zwrócić uwagę, że szatnia jest przeorganizowana. Szafka Państwa dziecka może być w innym miejscu niż dotychczas, tak aby zapewnić dystans pomiędzy dziećmi i rodzicami.

 

Dyrektor Żłobka Miejskiego w Węgrowie

Lista załączników:

 

 1. zarządzenie nr 7/2020 Dyrektora Żłobka Miejskiego w Węgrowie - zasady funkcjonowania Żłobka w okresie epidemii
 2. zarządzenie nr 8/2020 Dyrektora Żłobka Miejskiego w Węgrowie - procedura postępowania w przypadku podejrzenia koronawirusa
 3. zarządzenie nr 13/2020 Dyrektora Żłobka Miejskiego w Wegrowie - zmiana zasad funkcjnowania Żłobka od 3 lipca
 4. Zasady funkcjonowania Żłobka od 3 lipca 2020 roku
 5. Zasady dla rodziców. WAŻNE dla rodziców dzieci przyjętych do Żłobka w okresie epidemii.
 6. Procedura postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
 7. Oświadczenie dla rodziców, którzy otrzymali informację o tym, że ich dziecko może korzystać z opieki Żłobka w okresie epidemii.
 8. Upoważnienie do odbioru dziecka

 

Kontakt

Budynek Żłobka

Menu


logo

 Żłobek Miejski w Węgrowie

 czynny pon.-pt. 6:30 - 17:00

 

     ul. Szamoty 33, 07-100 Węgrów

    +48 25 308 11 88

     sekretariat@zlobek.wegrow.com.pl

 

        

 

logo