Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Żłobek Miejski w Węgrowie

Zadzwoń do nas +48 25 308 11 88

Dzień Dziecka w Żłobku

2021-06-08 10:21:00

1 czerwca w naszym Żłobku świętowaliśmy Dzień Dziecka. Odwiedziła nas wielka puchata maskotka Panda, z którą bawiliśmy się na dworze, tańczyliśmy, używając do tego chusty animacyjnej i piłek. Największą atrakcją porannych zajęć były bańki mydlane, ogromne i małe. Było ich bardzo dużo. Po południu wraz z ciociami ze Żłobka przygotowaliśmy babeczki na kiermasz babeczek. Zachęciliśmy naszych Rodziców, aby wsparli tę inicjatywę pomocy innym dzieciom. Zbieraliśmy pieniądze na wyjazd wakacyjny dzieci niepełnosprawnych objętych pomocą stowarzyszenia SPONIA z Węgrowa. Rodzice i pracownicy Żłobka z radością "kupowali" babeczki przygotowane z tej okazji. Na koniec każde dziecko dostało słodki upominek wraz z soczkiem do picia, a także piłkę do zabaw na podwórku, bo przecież nadchodzi lato i okazji do zabaw z piłką będzie bardzo dużo. 

Podziękowania dla Fun&Joy Animacje dla Dzieci za przygotowanie dla nas atrakcji w ten wyjątkowy dzień; dla pracowników Żłobka, którzy przygotowywali charytatywnie po godzinach pracy babeczki na kiermasz; dla Rodziców za udział w kiermaszu; Radzie Rodziców działającej przy Żłobku za zakup upominków dla naszych dzieci.

Kontakt

Budynek Żłobka

Menu


logo

 Żłobek Miejski w Węgrowie

 czynny pon.-pt. 06:40 - 16:30

 

     ul. Szamoty 33, 07-100 Węgrów

    +48 25 308 11 88

     sekretariat@zlobek.wegrow.com.pl

 

        

 

logo