Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Żłobek Miejski w Węgrowie

Zadzwoń do nas +48 25 308 11 88

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

2022-07-24 09:26:35

Dnia 22 czerwca 2022 roku w Żłobku Miejskim w Węgrowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla dzieci, które odchodzą w tym roku do przedszkola. Spotkanie rozpoczęła Pani Elwira Rutkowska dyrektor żłobka, w wydarzeniu uczestniczyli: radna miasta Węgrowa Pani Barbara Jakubisiak, Rodzice naszych żłobkowych dzieci, a w tym przedstawiciele Rady Rodziców pani Ewelina Chmiel oraz Pani Olga Dawidowska, opiekunki i pracownicy żłobka, a także nasze ukochane brzdące, dla których ta uroczystość została zorganizowana.

Impreza rozpoczęła się od programu artystycznego dzieci, które zaprezentowały piosenki, tańce i przepięknie wyrecytowały wiersz „Mam 3 latka”. Po części artystycznej wszyscy zebrani obejrzeli krótki filmik przygotowany przez opiekunki. Nasi tegoroczni absolwenci otrzymali upominki i dyplomy, a Rodzice oprócz kwiatów i podziękowań, przygotowali filmik niespodziankę dla pracowników żłobka.

Po części oficjalnej wszyscy przeszli do drugiej sali, gdzie podano tort i owoce, by po napełnieniu brzuszków przejść na dwór na zabawy zorganizowane przez firmę Fun&Joy Animacje dla Dzieci. Były tatuaże, dmuchańce, bańki mydlane, samochodziki little tikes i balony.

Dziękujemy Rodzicom za te 2 lata współpracy i za to, że zaufali Państwo naszej placówce, by pozostawić pod opieką wasze najdroższe wam skarby. To był dla nas zaszczyt i ogromny przywilej uczestniczyć w pierwszych krokach, pierwszych słowach, pierwszych zabawach, doznaniach i odkryciach waszych dzieci.

Przed naszymi absolwentami ostatni tydzień żłobka, a za miesiąc otwiera się dla nich nowa karta. Życzy Dzieciom i Państwu, aby ten nowy rozdział był jeszcze piękniejszy niż dni spędzone w Żłobku Miejskim w Węgrowie.

Dziękujemy i … już tęsknimy.

Kontakt

Budynek Żłobka

Menu


logo

 Żłobek Miejski w Węgrowie

 czynny pon.-pt. 06:40 - 16:30

 

     ul. Szamoty 33, 07-100 Węgrów

    +48 25 308 11 88

     sekretariat@zlobek.wegrow.com.pl

 

        

 

logo